Voor het prestigieuze project Residence van Oranje realiseert Tortu World de complete badkamers. In onze showroom is één van de appartementen volledig op ware grootte nagebouwd. Hierdoor krijg je een unieke kans om de woning daadwerkelijk te beleven en de royale indeling, hoogwaardige materialen en uitzonderlijke afwerkingskwaliteit van dichtbij te ervaren.
Tijdens je bezoek wandel je door het appartement en ontdek je vier exclusief ontworpen interieurconcepten, ontwikkeld door Just Design en Van Egmond Architecten. Elk concept laat een eigen sfeer zien, met zorgvuldig gekozen materialen, verfijnde details en een luxe uitstraling die perfect aansluit bij het karakter van Residence van Oranje.
De masterbadkamer en het toilet zijn uitgevoerd in indrukwekkend Green Ceppo marmer en maatwerk travertin, speciaal in Italië gesneden. De masterruimtes zijn voorzien van een elegant maatwerkbadmeubel, gecombineerd met de Venti 20 kranenserie van Gessi. In de badkamer vormt het stijlvolle Mauma bad van Tortu het rustgevende middelpunt van de ruimte.
Ook de gastenbadkamer straalt luxe en comfort uit. Hier is gekozen voor een rustige Bright Beach stijl, met zachte beige tinten, natuurlijke materialen en een ontspannen sfeer.
"Van maatwerkmeubels tot designkranen: elk element is zorgvuldig gekozen. Green Ceppo marmer en travertin geven de masterbadkamer een tijdloze luxe."
Kom langs in de showroom van Tortu World en laat je inspireren door de badkamers van Residence van Oranje – waar design, vakmanschap en luxe samenkomen.